Regiocoördinatoren

Regio 1: Groningen

De heer H. Kullberg
Praktijkschool De Bolster
h.kullberg@debolster.nl
(050) 5250110
www.de-bolster.nl

Mevrouw S. Oldenburger
Heyerdahl College
s.oldenburger@o2g2.nl 
(050) 3210525
www.heyerdahlcollege.nl

Regio 2: Friesland

Mevrouw H. Moll
Piter Jelles de Brêge
hmoll@pj.nl
(058) 8801250
www.piterjelles.nl

Regio 3: Drenthe

De heer L. van der Tuin
Praktijkonderwijs Assen
l.vandertuin@proassen.nl
(0592) 34 09 73
www.pro-assen.nl

Mevrouw D. Bults
De Nieuwe Veste 
d.bults@sgdnv.nl
(0524) 593800
www.denieuweveste.nl

Regio 4: Overijssel

De heer H. Kremer
PrO Hardenberg
h.kremer@prohardenberg.nl
(0523) 26 77 00
www.prohardenberg.nl

Regio 5: Flevoland

Mevrouw B. Hoek
Praktijkonderwijs Almere
b.hoek@proalmere.nl
(036) 533 81 41
www.proalmere.nl

Regio 6a: Gelderland - Oost

De heer E. Hoogendijk
Prakticon
e.hogendijk@prakticon.com
(0314) 38 91 00
www.prakticon.com

Regio 6b: Gelderland-West

Mevrouw H. Gnodde CSG
Het Streek, afd. PrO
hgn@hetstreek.nl
(0318) 47 71 00
www.hetstreek.nl

Mevrouw M. Haanschoten
Accent Nijkerk
m.haanschoten@accentnijkerk.nl
(033) 2458819
www.accentnijkerk.nl

Regio 7: Utrecht

De heer A. Dokman
Futura College
a.dokman@futuracollege.nl
(0348) 45 73 20
www.futuracollege.nl

Regio 8a: Noord-Holland

Mevrouw C. van Breenen
Praktijkschool Westfriesland locatie Hoorn
c.vanbreenen@praktijkschoolwf.nl
0229 21 94 87
www.praktijkschoolwf.nl

De heer K. Klok 
Praktijkschool Uithoorn
k.klok@praktijkschooluithoorn.nl
0297 267018
www.praktijkschooluithoorn.nl

Regio 8b: Amsterdam

De heer S. de Ridder
Kolom PraktijkCollege – Noord
s.deridder@kpcn.nl
(020) 630 11 99
www.kpcn.nl

Regio 9a: ZH Rotterdam

Mevrouw J. Visser
LMC Voortgezet Onderwijs
jvisser@lmc-vo.nl 
06 333908324   
www.hpc-rotterdam.nl

Mevrouw Y. Laging
CVO Accent
ylaging@cvoaccent.nl
(010) 2095503  
www.cvoaccent.nl

Regio 9b: ZH Dordrecht

De heer T. Sies
CSG Prins Maurits
tu.sies@csgpm.nl
0187 48 27 45
www.csgpm.nl

Regio 9c: ZH Zoetermeer

De heer H. Mulder
Hofstede Praktijkschool
hmulder@hofstede.lucasonderwijs.nl
(070) 367 62 33
www.hofstedepro.nl

Regio 10: Zeeland

De heer J.D. Gernler
De Wissel
J.Gernler@prodewissel.nl
(0113) 21 13 23
www.prodewissel.nl

Regio 11a+b: Noord-Brabant

De heer F. de Wolff Met
Praktijkonderwijs Waalwijk
dewolff@met-pro.nl
(0416) 33 34 16
www.met-pro.nl

Regio 12: Limburg

De heer S. Arts
Raayland College
ars@raayland.nl
(0478) 55 11 55
www.raayland.nl

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws