Regiocoördinatoren

Regio 1: Groningen

De heer H. Kullberg
Praktijkschool De Bolster
h.kullberg@debolster.nl
(050) 5250110
www.de-bolster.nl

Mevrouw S. Oldenburger
Heyerdahl College
s.oldenburger@o2g2.nl 
(050) 3210525
www.heyerdahlcollege.nl

Regio 2: Friesland

Mevrouw H. Moll
Piter Jelles de Brêge
hmoll@pj.nl
(058) 8801250
www.piterjelles.nl

Regio 3: Drenthe

De heer N. van Luik
Pro Emmen
n.vanluik@proemmen.nl
(0591) 61 33 10
www.pro-emmen.nl/

Mevrouw D. Bults
De Nieuwe Veste 
d.bults@sgdnv.nl
(0524) 593800
www.denieuweveste.nl

Regio 4: Overijssel

De heer J. Kuipers
Bonhoeffer Colle Enschede
j.kuipers@bc-enschede.nl
(053)  751 20 00
www.bc-enschede.nl/

Regio 5: Flevoland

Mevrouw B. Hoek
Praktijkonderwijs Almere
b.hoek@proalmere.nl
(036) 53 38 141
www.proalmere.nl

Regio 6a: Gelderland - Oost

De heer E. Hoogendijk (duo de heer F. Hubert)
Prakticon
e.hogendijk@prakticon.com
(0314) 38 91 00
www.prakticon.com

Regio 6b: Gelderland-West

Mevrouw M. Haanschoten
Accent Nijkerk
m.haanschoten@accentnijkerk.nl
(033) 24 58 819
www.accentnijkerk.nl

Regio 7: Utrecht

Mevrouw l. van den Berg
PRO33 Colege
l.vandenberg@pro33college.nl
(033) 47 22 165
www.pro33college.nl/

Regio 8a: Noord-Holland

De heer M. Parasingh
De Pijler
mparasingh@de-pijler.nl
(088) 34 33 300
www.de-pijler.nl/

De heer K. Klok 
Praktijkschool Uithoorn
k.klok@praktijkschooluithoorn.nl
0297 267018
www.praktijkschooluithoorn.nl

Regio 8b: Amsterdam

De heer S. de Ridder
Kolom PraktijkCollege – Noord
s.deridder@kpcn.nl
(020) 630 11 99
www.kpcn.nl

Regio 9a: ZH Rotterdam

Mevrouw D van de Berg
Accent Praktijkonderwijs, locatie Centrum
ej.berg@cvoaccent.nl
(010) 465 10 36
www.accent-praktijkonderwijs.nl/

Regio 9b: ZH Gorinchem

De heer J. Wouters
Logos
jan.wouters@stichting-logos.nl
(0345) 63 79 80
www.stichting-logos.nl/

Regio 9c: ZH Den Haag

De heer P. Keizer
Limes Katwijk
p.keizer@limes-katwijk.nl

limes-katwijk.nl/

Mevrouw S. Jellema
Esloo College
s.jellema@esloocollege.nl

www.esloocollege.nl/

Regio 10: Zeeland

De heer J.D. Gernler
De Wissel
J.Gernler@prodewissel.nl
(0113) 21 13 23
www.prodewissel.nl

Tijdelijk vervangen door: de heer S. Vlieland
Stichting Respont
s.vlieland@respont.nl
(0118) 74 50 11
www.respont.nl/

Regio 11a+b: Noord-Brabant

De heer J. Terpstra
Praktijkonderwijs Het Hooghuis
h.terpstra@hethooghuis.nl
(0412) 22 41 30
www.hethooghuis.nl/

Regio 12: Limburg

De heer S. Arts
Raayland College
ars@raayland.nl
(0478) 55 11 55
www.raayland.nl

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws